Navrhneme a vyrobíme dopravníky a dopravníkové systémy na mieru podľa požiadaviek a na druh prepravovaných produktov a kapacít.

Navrhujeme ich hlavne pre výrobný proces v potravinárskom a chemickom priemysle, ale aj do skladových prevádzok. Daju sa zaradiť ku rôznym druhom liniek k odvedeniu, alebo prísunu materiálu, alebo produktov. Náše dopravníky sa vyznačuju svojou nenáročnosťou na obsluhu a údržbu. Osvedčili sa aj v náročných prevádzkach, ktoré sa vyznačujú agresívnym prostredím.

Ponúkame viacero možností prevedenia. Najčastejšie ponúkame pásové dopravníky. Technické parametre, ako sú šírka, výška, typ a rozteč pásov upravujeme podľa požiadaviek zákazníka s ohľadom na predchádzajúce a nadväzujúce dopravníkové systémy.

Pásové dopravníky sú vhodné aj na prekonanie stúpania, alebo klesania. Na nekonečnom páse na rôznu vzdialenosť dopravujú tovar bez otrasov a vibrácií. Rýchlosť a prevedenie pásu upravujeme na konkrétne požitie. Dopravník je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Materiál pásov je väčšinou z plastu (polyuretán) alebo z nehrdzavejúcej ocele a ako pohon slúži kvalitný hnací elektromotor.

Ponúkame aj bohaté príslušenstvo. Obľúbené je aj riešenie s potlačou dodatočných informácii na produkt ako QR kód, dátum a pod.

TypL-1000
el. príkon230 V
hmotnosť25 - 55 kg
rozmery (šírka)100 - 300 mm
rozmery (dĺžka)1000 - 3000 mm
Všetky vlastnosti výrobku v tabuľke si môžete pozrieť potiahnutím tabuľky do strán.
Pásový dopravník L-1000

Pásový dopravník L-1000

Pásové dopravníky navrhujeme v rôznych šírkach a dĺžkach, z pásov od polyuretánových hladkých po nerezovo lamelové.

Tieto pásové dopravníky môžu byť samostatné, alebo sú súčasťou Automatickej plničky k odsunu zabalených produktov, lepeniu etikiet či nástreku dátumu na kelímok prípadne viečko. Pásové dopravníky sa vyznačujú vzhľadom k použitým materiálom dlhou bezúdržbovou prevádzkou aj v agresívnom prostredí náročnom na hĺbkovú sanitáciu pomocou agresívnych sanitačných prípravkoch. Technické parametre sa líšia od spôsobu použitia a potrieb zákazníka